bilgi@fraktal.com.tr +90 212 451 00 25 - +90 850 885 00 75
Anasayfa Hakkımızda İletişim
Bayilik Başvurusu

Satış Takip Çözümleri

FRAKTAL PORTAL ile işiniz her zaman elinizin altında her zaman ONLINE. Üstelik sadece aylık hizmet bedeliyle...

Müşteri, Müşteri, Müşteri...

Online Müşteri TakibiYeni Dünya düzeni ve yeni rekabet şartları artık yeni iş modelleri geliştirmeyi zorunlu kılıyor. Ürünün kalitesi ve beklentileri karşılayabilir düzeyde olması, en yüksek faydayı sağlayabilmenin çok ötesinde pazarda var olabilmenin olmazsa olmaz bir şartı olarak görülüyor.

Özellikle ürün geliştiren ve araştırma geliştirmeye yatırım yapan firmalar, kendi ürünlerinin taklidi veya benzerlerinin çok kısa bir süre içinde pazarda yer aldığını gördüklerinde, ürünle yakaladıkları liderliğin kendilerine, aslında çok kısa süreli bir avantaj sağladığını fark ediyorlar. Rekabette öne çıkabilmek ve sürekli gelişim için en önemli katma değerin müşteriye sağlanan hizmet olduğu açıkça görülüyor.

Müşterisini iyi anlayan, onların ihtiyaç ve taleplerine zamanında karşılık verebilen firmalar benzerleri arasından öne çıkıyor. Hizmet kalitesinin, firmanın etkin olduğu tüm satış ve satış sonrası servis noktalarında aynı seviyede olması ve bunun izlenebilirliği şirket stratejilerinin ana prensibini oluşturuyor. 
 

Her zaman online...

FRAKTAL PORTAL firmanın müşteriyle temas ettiği tüm noktalardaki iş süreçlerinin birbiriyle entegre ve koordine edilebilmesi için çok önemli iş yönetim araçları sunuyor. Organizasyon içindeki merkez ve tüm temas noktaları aynı sistemde ve aynı bilgiyi online olarak kullanıyorlar. Bu sayede merkez, satış noktaları, bayiler, mağazalar, servisler, tüketici hizmetleri, web siteleri tek bir sistemde tüm iş süreçlerini ve operasyonu yönetiyorlar. Yapılan herhangi bir hareket anında tüm noktalardan izlenebilir ve raporlanabilir oluyor.

İşinizi internetten yapın, internetten yönetin...

Diva Online Mağaza Yazılımı (Mağazacılık Programı)FRAKTAL PORTAL tüm bu gereksinimleri karşılayabilmek amacıyla tamamen internet bazlı geliştirildi. Tüm güvenlik önlemleri alınarak sağlanan internet ortamında firmalar işlemlerini merkezi sistemlerinden yapıyorlar. Bu da internetin olduğu her noktada işinizi yapma ve yönetme olanağı anlamına geliyor.  Yani gerek evinizden gerekse seyahat sırasında otomobilinizden ya da kaldığınız otelden sanki ofisinizdeymiş gibi çalışabiliyorsunuz.

Internet varsa ve sisteme erişim yetkiniz varsa FRAKTAL PORTAL orada sizinle...

Tamamen web bazlı...

FRAKTAL PORTAL’nın en son teknolojilerle geliştirilen altyapısı sayesinde bilgisayarlarınıza hiçbir kurulum yapmanıza gerek kalmadan çalışabiliyorsunuz. Bu nedenle bilgi teknolojisi altyapısı sebebiyle gereken bakım ve destek maliyetlerini minimize edebiliyorsunuz.  FRAKTAL PORTAL tamamen web bazlı. Bu nedenle yapılan her hareket yaratılan her kayıt direk olarak merkezi sisteme işleniyor. Bu altyapısı sayesinde bilgilerin bir araya getirilmesi için herhangi bir veri transferine ihtiyaç duyulmuyor. Oluşan bilgilerin görülmesi için zaman kaybı oluşmuyor. Merkezden tanımlanan fiyat, kampanya v.b. gibi bilgiler tüm kanalda anında uygulamaya alınıyor. Bu sayede herhangi bir karışıklık veya yanlış uygulamaya olanak tanınmıyor.

Üste Çık