bilgi@fraktal.com.tr +90 212 451 00 25 - +90 850 885 00 75
Anasayfa Hakkımızda İletişim
Bayilik Başvurusu

Web Tasarrım Hizmetleri

Web Tasarım

Öncelikle Web Tasarım denilince aklınıza ne geliyor? Son zamanlarda her insanın bir miktar web sitesiyle alakası olduğunu görüyoruz. Sosyal Medya olsun Kişisel web sayfaları olsun herkes bu işin ucundan tutmaya başladı. Ancak Web Tasarım’da şöyle bir tehdit oluşmaya başladı. Gerçekten Arama motorlarının istediği web sitesi yapıyomuyuz ve gerçekten yaptığımız site amacına hizmet ediyor mu?

Web Tasarımın önemini nasıl anlarım?

Web Tasarım’da önemli olan öncelikle sade kodlamadır.Web Tasarımcının ve Aynı zamanda Yazılımı yaparken kod kalabalığından uzak bir web sayfası yapmasıdır.En önemli unsurlardan biriside budur,Arama Motorları olsun sitenin düzgün açılması olsun virüs saldırılarına güvenlik tehditi olsun vb… şeyleri web sitesinin programlama bölümünde yer verilmesi gerekir aksi taktirde web sitemiz kullanılmaz bir hale gelir.Bunada hiç birimiz istemeyiz.Bu kadar Web Sitesinin proglamlama bölümünden bahsetmişken tasarım bölümünüde unutmuş değiliz pastanın büyük bir çoğunluğunuda tasarım bölümü alıyor.Kullanıcılar için göze hoş renk tonlamaları birbiri içinde uyumlu bir sitesi çok daha hoş olur.Söylemek istediğim konu web sitenizi yaptırırken gerkenten titiz olmanız gerekmektedir,çünkü yapacağınız bir hata, arama motorlarında arka sayfalara düşmenize sebep olabilir.

Web Tasarım Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günümüzde Yapılan Hatalar; web tasarımı önemsemeyip nasılsa pek bir önemi yok amcamın oğluna – kuzenime yaptırırım nedir ki? neden okadar para vereyim diye aklınıza getirirseniz kesinlikle web sitenizden verim alamazsınız verdiğiniz emek domain hosting ziyan olur.Kesinlikle web tasarımı ciddiye alın.

Web Tasarım

Üste Çık