bilgi@fraktal.com.tr +90 212 451 00 25 - +90 850 885 00 75
Anasayfa Hakkımızda İletişim
Bayilik Başvurusu

Hakkımızda

Şirket Profili

Responsive devices

Şirketimiz, telekomünikasyon, internet, medya, eğlence ve elektronik ödeme hizmetlerini tek bir noktadan kolay ve ekonomik çözümlerle sunmak amacıyla Nisan 2002’de, Elektronik Mühendisi genç bir girişimci tarafından kurulmuştur. Şirket bugün geldiği noktada; Dsmart, Vodafone, Avea ve Logo ile kurumsal çözüm ortaklığı yapmış, İnternet servis sağlayıcılar ve Medya Hizmeti veren firmalar ile iş ortaklığı anlaşmaları imzalamış, Bilişim Firmalarından bayiilik almıştır. Aynı zamanda, Extra Destek firması ile yaptığı franchise anlaşması ile bir çok teknoloji ürün için yetkili servis hizmetini tek bir çatı altında toplayan şirketimiz, küçük ama kocaman bir operasyonun hatasız yürütüldüğü katma değeri yüksek bir şirkettir.

Vizyonumuz

– İletişim, Bilişim, Eğlence ve yarı finansal hizmetler alanında yaratıcı çözümleri ile ilk tercih edilen perakende markası olmak

Misyonumuz

– Kişiye uygun, uygun fiyatlı, güncel ürün ve hizmetleri yakın ulaşım mesafesi içinde sunarak müşterilerimizin güvenlerini ve memnuniyetlerini arttıran çözüm ortağı olmak

Değerlerimiz

 • Müşteri odaklıyız;
  Çünkü müşterilerimizi anlamak, ihtiyaçlarını öngörmek ve bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak için önce kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyor, onun gibi düşünmeye çalışıyoruz.
 • Çözüm odaklıyız;
  Çünkü “yapamayız” mantığı ile değil “nasıl yardım edebiliriz” mantığı ile hizmet veriyoruz. Karşımızdakini dikkatle dinleyip, istediğini, ihtiyacını en hızlı nasıl yerine getirebiliriz diye çaba gösteriyoruz.
 • Sadeyiz;
  Çünkü yaptığımız her işte basit ve anlaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizi gösterişle değil, yaptığımız işin doğruluğu ve kalitesi ile etkilemeyi tercih ediyoruz.
 • Güveniliriz;
  Çünkü uzun süreli, her iki tarafın da kazandığı ilişkilerin güvenle oluşturulabileceğini biliyoruz. Güçlü sermayemiz ve dünyaya açık işletme anlayışımız ile tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman kazandıran, onların yüzünü güldüren bir marka olmak için çalışıyoruz.
 • Yenilikçiyiz;
  Çünkü fark yaratan ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Değişen dünyayı, ürünleri ve ihtiyaçları takip ediyor, her gün kendimizi geliştiriyoruz.

 

Fraktal Nedir ?

Responsive devices

Bir şeklin orantılı olarak küçültülmüş veya büyütülmüş modelleriyle inşa edilen örüntülere fraktal adı verilir. Halı veya kilim desenlerini, pisagor ağacını ve galerideki 29 fotoğrafı fraktallara örnek olarak verebiliriz. Bir cismi oluşturan parçalar ya da bileşenlerin cismi tamamına benzemesi matematikte 'fraktal' olarak adlandırılır. Özetle, bütünün her bir parçası büyütüldüğünde, yine cismin bütününe benzer.

Üste Çık